Перейти до змісту
Авторизація  
Monche

Інформація щодо сайту, форуму та сервера

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,

В кінці 2023 я виїхав з сином в Німеччину до дружини, ми розраховували що лікування не затягнеться більше року, але аналізи виявили дещо... Я прийняв рішення виїхати, дитині потрібна мама.

Доступу на сайт та форум у мене не було до травня, забув або загубив флешку з паролями та архівами. Знайомі їхали з України в Польщу, флешку не знайшли но передали SSD, на ньому були паролі від акаунта гугл, відновив паролі через пошту.

Що тепер?

1. На SSD знайшов старий шаблон форуму, повернув.

2. Шаблон сайту оновив на світлий, багато отримував скарг за останній рік з приводу темного шаблона. Зараз він ще сирий, проблема з картинками в короткій публікації, працюю над цим. Якщо знайдете ще якісь проблеми, будь ласка відпишіться в цій темі, дякую.

3. Українська та англійська мова на сайті: Дуже багато часу займає переклад, багато квестів на сайті, працюю над цим. (В квестах яких ще немає української або англійської мови, це не помилка, я ще не перевів)

4. Наш сервер (той що розробляв в 2019 році), я його відновлюю, змінив назву на Ereborn, версія гри залишиться Interlude. Зараз працюю над класами, переробляю навички, кожна професія буде самостійною.

5. В кінці травня я йду в школу, вивчення німецької мови (влаштуватися на роботу). Ми не знаємо скільки ще триватиме курс лікування.

Всім відповів на листи, вибачаюсь що з запізненням, деяким аж на 4 місяці :classic_blush:, дякую за розуміння.

Гарного дня!

Поділитись повідомленням


Посилання на повідомлення

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.

Гость
Відповісти в цій темі...

×   Вставлено із форматуванням.   Вставити як звичайний текст

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

Авторизація  
×
×
  • Створити...